Będzin, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praktyki w Dziale PR

Małachowskiego 39/2 42-500 Będzin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:
Jeżeli jesteś osobą ambitną i zdecydowaną, pełną pomysłów oraz zaangażowania, a dodatkowo:
- dyspozycyjną 4/5 dni w tygodniu,
- znasz social media, posiadasz aktywne profile,
- znasz podstawowe zasady i narzędzia e-PR,
- chcesz spróbować swoich sił i zdobyć doświadczenie w branży Public Relations,
- interesuje Cię praktyka w młodym, ambitnym zespole,
- chciałbyś uczestniczyć w kreowaniu nowej wartości na polskim rynku szkoleniowym,
- mile widziane wykształcenie kierunkowe,
- mile widziane zainteresowania w obrębie HR, szkoleń, ekonomii i szeroko pojętego środowiska biznesowego,

Obowiązki:
- realizowanie bieżących zadań mających na celu promocję portalu w branży szkoleniowej oraz w mediach,
- tworzenie i korekta artykułów dotyczących branży szkoleniowej i jej otoczenia biznesowego,
- bieżące działania w obrębie social media,
- tworzenie baz danych i baz informacji,
- dbanie o wizerunek portalu w mediach,

Co zyskujesz?
- elastyczny i dopasowany do możliwości Praktykanta czas pracy,
- stałe podnoszenie kompetencji,
- dostęp do specjalistycznej prasy,
- referencje,

Osoby zainteresowane ciekawą i odpowiedzialną pracą w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz możliwością rozwoju prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem PR/1 na adres e-mail: o.koc@treco.pl/

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w związku z toczącymi się oraz przyszłymi rekrutacjami w TRECO Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie, przy ul. Małachowskiego 39/2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych oraz możliwości ich poprawiania".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Listopad, 2011  14:08

Identyfikator: 355325

Wyświetleń: 2736